Telter wjeżdża na tor F1!

12 marca 2021 | Sim Racing

Z radością ogłaszamy, że przerywamy naszą ciszę i wjeżdżamy bolidami na tor Formuły 1. Jako organizacja otwieramy się na nowy tytuł, który daje nam duże perspektywy na przyszłość. Nasze barwy reprezentować będzie dwóch kierowców startujących w ubiegłym sezonie Polskiej Ligi E-sportowej F1 2020.

Bartłomiej „MrZiut” Klukowski – Facebook / YouTube / Twitch / Twitter

Zainteresowania: Informatyka, Motosport
Ulubiony Bolid: Alpha Tauri (2020r)
Ulubiony Tor: Monza

Interesuje się przede wszystkim informatyką, motorsportem i sportem tradycyjnym (głównie sporty zimowe). Lubię również odpocząć przy słuchaniu muzyki, głównie słucham muzyki elektronicznej. Moim ulubionym torem jest Monza, którym jedzie się prawie cały czas z wciśniętym gazem. Moim ulubionym malowaniem bolidów Formuły 1 jest głównie zespół Toro Rosso (Alpha Tauri teraz) co roku ich malowania mi się bardzo podobały (2017-2019) nie inaczej jak malowanie Alpha Tauri z sezonu 2k20.

Bartłomiej Klukowski

Jakub „Vettel23” Pres

Zainteresowania: Muzyka,
Ulubiony Bolid: BMW Sauber (2009), Force Indii (2016)
Ulubiony Tor: Singapur, Monza

31 marca skończę 20 lat. Zainteresowania to przede wszystkim sport, głównie motosport, sporty zimowe, takie jak skoki narciarskie czy hokej, oraz piłka nożna. Uwielbiam również słuchać muzykę, szczególnie rocka i metalu. Jestem również pisarzem-amatorem, który dopiero zaczyna swoją przygodę w tym świecie, a niedługo światło dzienne ujrzy moja książka o tytule „Street Racer”, którą zacząłem pisać cztery lata temu. Co zaś tyczy się F1, nie mogę nie pokusić się o wymienienie ulubionego toru, czy malowania samochodu. Torem, który kocham całym sercem, jest Monza, na którym byłem w 2019 i z perspektywy trybun widziałem tryumf Leclerca, a co za tym idzie święto tifosi. Natomiast ulubionym torem do jazdy dla mnie jest Singapur. Jeżeli chodzi o malowanie, tutaj pewnie jestem trochę hipsterem, ale dla mnie najpiękniejszym bolidem było BMW Sauber z 2009 roku i nie ma na to większego wpływu fakt, że jeździł tam Kubica. Z Ery hybrydowej za to bardzo podobał się bolid Force Indii w 2016 roku, natomiast z klasycznych bolidów, pod względem walorów estetycznych, zawsze przychylnym okiem spoglądałem na malowanie Benettona w latach 1996-97 oraz Williamsa z 1995-97, gdy sponsorem tytularnym ekipy z Grove był Rothmans

Jakub Pres

Jak Jakub wspomniał w swojej wypowiedzi, na dniach wydaję własną książkę, w którą włożył sporo serca. Premiera jej odbędzie się już 30 marca. A już dzisiaj (12.03.2021) o 17:30 odbędzie się specjalne wydarzenie promujący jego przyszłe dzieło, organizowane we współpracy z Polish F1 Series. Jeżeli informacja na temat jego książki Cię zainteresowała, to możesz sprawdzić jego już opublikowane krótsze dzieła na watt padzie: