Wracamy do Counter Strike

20 kwietnia 2020 | Counter Strike

„Musiał nadejść ten moment… Moment w którym znowu pokażemy na co nas stać, co kochamy robić, a czego brakowało w kilku ostatnich miesiącach. Nadszedł dzień w którym ponownie Telter wraca do gry o najwyższe cele. To właśnie dzisiaj możemy oficjalnie przedstawić Wam nasz nowy skład CS:GO, któremu przyglądaliśmy się kilka tygodni. Jako zarząd jest nam niezmiernie miło powitać chłopaków w naszych progach. Zrobimy wszystko, aby zapewnić im godny pobyt w naszej organizacji oraz wzajemnie sobie pomagać. Liczymy na to, że nasza współpraca będzie nie tylko długa, ale także owocna. Witamy w Telter Panowie! „
~ Piotr Borkiewicz – CEO Telter

„Skupiamy się na razie na stworzeniu solidnego map poolu, ESEA startuje w najbliższym czasie i to będzie jeden z większych sprawdzianów dla nas, który zweryfikuje jak przepracowaliśmy okres przygotowawczy, oprócz ESEA będziemy starali się grac różnorakie kwalifikacje i turnieje na naszym Polskim podwórku. Fajnie było by pokazać z czasem, że w Polsce tez umieją grac w CS’a.”

~ Olivier „fraz” Grygiel – Kapitan Telter

Wiele miesięcy zajęło poszukiwanie nie tylko stabilnego składu, ale przede wszystkim dojrzałego, w którym znajdą się zawodnicy, którzy wiedzą co robić, co kochają robić i co przede wszystkim sprawia im dużo radości. Przez ten długi okres czasu, w którym nas nie było, otrzymywaliśmy masę zgłoszeń od pojedynczych zawodników lub od całych drużyn. Niestety wszystkie „oferty” musieliśmy odrzucać, ponieważ nie satysfakcjonowały nas one. Ten czas dał nam jednak dużo do myślenia….

Skład drużyny

Do Telter dołączyli?

?? Olivier „Fraz” Grygiel
?? Radek „seireN” Cabaj
?? Hubert „rexorek.” Pyrzyński
?? Kuba „Seqqu” Staszewski
?? Gabriel „dorian” Jankowski

Z chłopakami wiążemy długą i miejmy nadzieję owocną współpracę. Od razu zobaczyliśmy ich zaangażowanie i postanowiliśmy im dać szansę dalszego rozwijania się pod naszymi, skrzydłami. Może jeszcze tego nie wiecie, a może już udało Wam się to dostrzec… Chłopaki od kilku tygodni trenują pod naszym okiem, a 16 kwietnia rozegrali turniej kwalifikacyjny do ESL MP, którego opis znajdziecie poniżej.

Kwalifikacje do ESL MP

16 kwietnia nasza nowa drużyna postanowiła wystartować w otwartych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Rozegrali oni łącznie 6 spotkań, których przebieg możecie zobaczyć poniżej?

Round of 256 DrPepper 16:7 Telter [de_nuke]

Lower Round of 128 #1 babatunde 1:16 Telter [de_mirage]

Lower Round of 128 #2 Young Tigers E-Sports 7:16 Telter [de_inferno]

Lower Round of 64 #1 Defacto Gaming 7:16 Telter [de_overpass]

Lower Round of 64 #2 HAŁASTRA 5:16 Telter [de_mirage]

Lower Round of 32 #1 LTX Gaming 16:14 Telter [de_mirage]

Naszą przygodę skończyliśmy na RO32 LB. Nie poddajemy się i walczymy dalej, dlatego już dzisiaj chłopaki staną do kolejnej próby wywalczenia slota w zamkniętych kwalifikacjach do ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2020???

Sponsorzy:

Enerio

MultiGaming.pl

Irritum